אודות המשרד

תחום דיני המשפחה הוא תחום מורכב ורגיש מאוד. על כן ישנה חשיבות רבה בבחירת עורך הדין. עו"ד ניר כחלון וצוות המשרד חרטו על דגלם ומתחייבים לליווי מקצועי ואישי תוך חשיבה משפטית אסטרטגית להשגת יעדי הלקוחות. צוות המשרד, בראשות עו"ד ניר כחלון, הינו בעל ידע רחב וניסיון, לאורך השנים, בניהול של אלפי תיקי משפחה, בתוצאות מעולות.

עו"ד ניר כחלון וצוות המשרד מבינים היטב את החשיבות והרגישות הרבה בתחום דיני המשפחה, ודאי כאשר ישנם ילדים בתמונה. הליכים משפטיים בתחום המשפחה עלולים להימשך זמן רב ורק עו"ד בעל ניסיון, ידע, אמין ומיומן יכול לנהל את ההליך בצורה נכונה ויעילה, תוך ניסיון תמידי לבחון חלופות להליך המשפטי, בדרך של הסכם נכון וטוב ללקוח. 
עו"ד ניר כחלון בעל ניסיון עתיר שנים בתחום דיני המשפחה לרבות תיקי גירושין, מחלוקות ביחס לקטינים (משמורת, זמני שהות וכו'), מחלוקות רכושיות, תיקי ירושה, עיזבונות, תיקי אפוטרופסות וחלוקת רכוש.
עו"ד ניר כחלון מופיע מזה שנים בבתי המשפט לענייני משפחה ברחבי הארץ, בבתי הדין הרבניים האזוריים, בבית הדין הרבני הגדול, בבתי המשפט המחוזיים ובבית המשפט העליון.

כמו כן בתי המשפט השונים בישראל (שופטים בבתי המשפט לענייני משפחה) ממנים מיוזמתם את עו"ד ניר כחלון, בשל מקצועיותו וניסיונו, כמומחה בתיקים שונים, כגון מנהל עיזבון, כונס נכסים למכר מקרקעין ואפוטרופוס לדין.
משרדנו מתאפיין בטיפול אישי ומסור, בעל זמינות גבוהה ללקוחות, רגישות ויכולת הקשבה בסבלנות אין קץ.
למשרד אחוזי הצלחה גבוהים מאוד בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים.
במשרדנו ניתן דגש על ההתפתחויות האחרונות והעדכניות ביותר בחוק ובפסיקה בתחום המעמד האישי ודיני משפחה.

עו"ד ניר כחלון דוגל בפתרון סכסוך על דרך הפשרה, רק כאשר הדבר עולה באינטרס אחד עם טובת הלקוח ובהכוונת הצדדים להסכם טוב ונכון.
גישה זו עדיפה על פני התדיינויות ארוכות ומתישות העלולות להביא להוצאות כלכליות רבות, פגיעה במרקם היחסים המשפחתי ומפחי נפש. יחד עם זאת חשוב להבהיר כי לעיתים טובת הלקוח הינה התדיינות משפטית ובמקרה שכזה יפעל המשרד ללא ליאות במטרה להביא את התוצאה המשפטית הטובה ביותר.

עורך דין ניר כחלון